• شهادت جانسوز حضرت امام جعفر صادق علیه السلام تسلیت باد

بدون مجوز رگولاتوری استفاده از مسدودکننده تلفن همراه مجاز نیست

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد: استفاده از مسدودکننده‌های تلفن همراه (jammer)، فقط با دریافت مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی مجاز است.


سه شنبه 5 مرداد 1395ادامه مطلب

طرح رجیستری موبایل در مرحله اجرای آزمایشی است
سرپرست معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: طرح رجیستری موبایل در مرحله اجرای آزمایشی است و پس از یکماه با توجه به نتایج تست در مورد شیوه اجرای آن تصمیم‌گیری می‌شود.

شنبه 19 تير 1395


تمدید حجم اینترنت مشترکان پس پرداخت با درخواست مشترک امکانپذیر است
سرپرست معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: تمدید حجم سرویس اینترنت پرسرعت ثابت (ADSL) برای مشترکین پس پرداخت (post paid) شرکت مخابرات ایران که هزینه ترافیک اینترنت خود را در پایان دوره ماهانه و از طریق قبض تلفن ثابت پرداخت می‌کنند، فقط با درخواست مشترک امکانپذیر است.

دوشنبه 14 تير 1395


امکان مشاهده جزئیات سرویس دریافتی برای مشترکین اینترنت پرسرعت
سرپرست معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: مشترکین سرویسهای اینترنت پرسرعت ثابت ADSL و WiMAX می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در پایگاه اینترنتی اپراتور طرف قرارداد، جزئیات سرویسی را که خریداری نموده‌اند شامل مبالغ پرداختی به اپراتور، زمانهای اتصال، حجم استفاده شده و ... مشاهده کنند.

شنبه 5 تير 1395


تعرفه خدمات اینترنت، انتقال داده و تلفن ثابت بازنگری شد
دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اعلام کرد: به منظور حمایت از تولید محتوای داخلی و توسعه شبکه ملی اطلاعات، تعرفه‌های زنجیره دسترسی به دیتا شامل اینترنت بین‌الملل، انتقال لایه‌های 2 و 3، دسترسی از طریق فناوری ADSL و تعرفه تلفن ثابت در قالب یک مدل تعرفه‌ای از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بازنگری شد.

چهارشنبه 2 تير 1395


مناقصات در حال برگزاری:
اطلاعیه های بیست روز اخیر:
Powered by Tetis PORTAL